0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука

ATLASLINK TECHNOLOGY CO. LTD
Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука-0
Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука-1
Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука-thumb0
Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука-thumb1
Код товару: 275151
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникATLASLINK TECHNOLOGY CO. LTD
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаКитай
БрендХОУМ ТЕСТ
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Експрес-тест використовується для ранньої діагностики вагітності.

Як працює тест:

Експрес-тест виявляє наявність у сечі хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Вміст ХГЛ у сечі у невагітної жінки складає зазвичай 5,0 мМО/мл. Найвищої концентрації ХГЛ досягає до 12 тижня вагітності – від 100.000 до 200.000 мМО/мл. Експрес-тест виявляє ХГЛ у сечі, якщо його вміст складає 10 мМО/мл або вище. Такий рівень може бути виявлений вже на 7-10 день після запліднення.

Спосіб застосування

Як користуватись тестом:

Користуватись струменевим тестом надзвичайно просто. Вам навіть не потрібно збирати сечу. Тест необхідно проводити при кімнатній температурі. Розкрийте герметичну упаковку, дістаньте тест та зніміть захисний ковпачок. Кінець, позначений стрілкою, підставте під струмінь сечі на 5-10 секунд так, щоб рідина потрапляла на поверхню, що абсорбує. Закрийте ковпачок та зачекайте до появи кольорових смужок. Результат слід оцінювати не раніше ніж за 5 хвилин та не пізніше ніж за 10 хвилин.

Результати тесту

Негативний результат: Наявність 1 кольорової смужки у контрольній (С) зоні експрес-тесту та відсутність смужки у зоні результатів (Т) вказує на те, що результат тесту негативний, ХГЛ у сечі не виявлено. Це означає, що Ви або не вагітні, або здійснили тестування занадто рано. Якщо Ви не впевнені, повторіть тестування за 48 годин.

Позитивний результат: Наявність 2 кольорових смужок на експрес-тесті (одна – у зоні результатів, інша – у контрольній зоні) вказує на те, що Ви з великою вірогідністю вагітні. У Вашій сечі виявлений ХГЛ. Одна смужка може бути світлішою за іншу. Вони не обов'язково повинні бути одного кольору. Це у будь-якому разі вказує на позитивний результат тесту.

Тест недійсний: відсутність кольорових смужок в зоні результатів (Т) і в контольній зоні (С) вказує на те, що результат недійсний. Повторіть тест з новою смужкою.

Умови зберігання

Зберігайте експрес-тест при кімнатній температурі (від 2 ºC до 30 ºC) у нерозкритому пакеті з фольги; слідкуйте за строком придатності. Не піддавайте тест впливу прямих сонячних променів, вологи та тепла.

Застереження

Увага:

  1. Не рекомендовано проводити тест після вживання алкоголю, адже він може вплинути на результат аналізу.
  2. Якщо Ви проводите тестування через надто маленький термін після запліднення, рівень ХГЛ може бути низьким, і тест покаже негативний результат. В цьому випадку повторіть тестування за 48 годин.
  3. Рівень ХГЛ може визначатися тестом на протязі декількох тижнів після пологів, кесаревого перетину, викидню, терапевтичного аборту.
  4. Перш ніж приймати будь-які рішення щодо медичних заходів, необхідно проконсультуватися з лікарем, не приймайте рішення тільки на основі результатів тестування, отриманих за допомогою експрес-тесту.

 

Відгуки

ВІДГУКИ Тест струменевий HomeTest для визначення вагітності, 1 штука

Відгуків ще немає

Інструкція