0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ТИЗИН Біо спрей назальний 0,1% 10мл

ФАМАР ХЕЛС КЕАР СЕРВІСІЗ
ТИЗИН Біо спрей назальний 0,1% 10мл-0
Код товару: 5036901
Ціна від:
141.91 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникФАМАР ХЕЛС КЕАР СЕРВІСІЗ
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаІспанія
БрендТИЗИН БІО
Первинна упаковкафлакон
Форма випускуспрей
Кількість в упаковці10
Можна дорослимМожна
Можна дітямз 12 років
Можна вагітнимНі
Можна годуючимНі
Можна алергікамНі
Можна діабетикамНі
Можна водіямНі
Спосіб застосуваннядля носа
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях носової порожнини. Симпатоміметики, прості препарати.

Код АТХ R01А А07.

Спосіб застосування та дози

Дозування.

Застосовувати інтраназально (впорскування у носову порожнину).

Дозування залежить від індивідуальної чутливості та клінічної дії.

Дорослим призначають одне впорскування препарату у кожну ніздрю 2-3 рази на добу.

Препарат слід застосовувати не довше 7 днів, за винятком випадків, коли лікар прописав інше застосування. Терапію можна повторити тільки після перерви в його застосуванні протягом декількох днів.

У разі хронічного риніту у зв’язку з небезпекою виникнення атрофії слизової оболонки носової порожнини тривале застосовування препарату можливе лише під наглядом лікаря.

Дітям віком від 12 років призначають одне впорскування препарату у кожну ніздрю до 3 разів на добу. Для визначення тривалості застосування препарату дітям необхідно звернутися до лікаря.

Спосіб застосування.

Перед застосуванням відкрийте захисний ковпачок. При першому застосуванні натисніть декілька разів для розбризкування в повітря, поки рідина не буде розбризкуватися рівномірно. При наступних прийомах дозований спрей вже готовий для використання. Тримайте пляшечку із дозованим спреєм вертикально та натисніть один раз для впорскування у кожну ніздрю. Під час впорскування спрею злегка вдихайте через ніс.

З гігієнічною метою після кожного застосування протирайте розпилювач та закривайте захисним ковпачком.

Діти.

Застосовують дітям віком від 12 років.

Передозування

Симптоми

Симптоми інтоксикації похідними імідазолу можуть бути клінічно неясними, оскільки періоди стимуляції можуть чергуватися з періодами депресії центральної нервової системи та серцево-судинної системи.

Симптоми стимуляції центральної нервової системи: відчуття страху, схвильованість, галюцинації та судоми; симптоми, що виникають внаслідок депресії центральної нервової системи: зниження температури тіла, летаргія, сонливість та кома.

Можуть спостерігатися такі додаткові симптоми, як міоз, мідріаз, потовиділення, жар, блідість, ціаноз, нудота, блювання, тахікардія, брадикардія, серцева аритмія, прискорене серцебиття, зупинка серця, артеріальна гіпертензія, шокоподібна гіпотонія, набряк легень, порушення та зупинка дихання.

Особливо у дітей передозування дуже часто призводить до значного впливу на центральну нервову систему, що проявляється у вигляді спазмів, коми, брадикардії, зупинки дихання та артеріальної гіпертензії, яка може змінитися гіпотонією.

Лікування

При тяжкому передозуванні необхідно проведення інтенсивної терапії у лікарні. З метою швидкого ресорбування ксилометазоліну гідрохлориду потрібно негайно прийняти активоване вугілля (абсорбенти), натрію сульфат (проносне) або промити шлунок (при великих дозах). Для зниження кров’яного тиску слід застосовувати неселективні альфа-блокатори.

Прийом вазоконстрикторів протипоказаний. За необхідності слід призначити терапію жарознижувальними, протисудомними препаратами та провести кисневе штучне дихання.

Побічні ефекти

Побічні реакції класифіковано за органами та системами і за частотою виникнення. Оцінка частоти виникнення побічних реакцій проводилася за такими критеріями: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1 000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10 000 до < 1/1 000), дуже рідко (< 10 000), частота невідома (не можна визначити частоту на основі наявних даних).

З боку дихальних шляхів, органів грудної клітки та середостіння: часто – реактивна гіперемія; нечасто – після зникнення ефекту посилюється свербіж у носі, набряк слизової оболонки (відчуття закладеності носа), кровотеча з носа, чхання, епістаксис.

З боку нервової системи: рідко – головний біль, безсоння, втомлюваність; дуже рідко – галюцинації, особливо у дітей.

З боку органів зору: дуже рідко – тимчасове порушення зору.

З боку серцево-судинної системи: нечасто – системні симпатоміметичні ефекти (прискорене серцебиття і пульс, підвищення артеріального тиску); дуже рідко – аритмія.

З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: дуже рідко – судоми, особливо у дітей.

З боку імунної системи: нечасто – реакції гіперчутливості (ангіоневротичний набряк, висип, свербіж).

З боку травної системи: часто – нудота.

Загальні розлади і реакції у місці введення препарату: дуже рідко – відчуття печіння чи сухості слизової оболонки носової порожнини, феномен рикошету.

Постмаркетингові спостереження

Інколи можуть виникати нудота, головний біль та тимчасове порушення зору.

 

Відгуки

ВІДГУКИ ТИЗИН Біо спрей назальний 0,1% 10мл

Відгуків ще немає

Інструкція