0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Засіб для дезінфекції АХД 2000 Експрес у флаконі з розпилювачем, 250 мл

БЛАНІДАС ТОВ
Засіб для дезінфекції АХД 2000 Експрес у флаконі з розпилювачем, 250 мл-0
Код товару: 1473581
Ціна від:
145 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник БЛАНІДАС ТОВ
Ознака виробника Вітчизняний
Країна виробника Україна
Бренд АХД
Первинна упаковка упаковка
Форма випуску Штука
Кількість в упаковці 1
Діюча речовина Спирт пропіловий
Можна дорослим Можна
Умови відпуску Без рецепту
Температура зберігання не вище 25 С
Чутливість до світла Ні

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби.

Показання для застосування. Гігієнічна та хірургічна антисептична обробка рук та шкіри.

Спосіб застосування та дози. АХД 2000 призначати для зовнішнього застосування у нерозбавленому вигляді.

Хірургічна антисептика. Нанести 5 мл АХД на долоні рук і втирати у руки та передпліччя до повного висихання, приділяючи особливу увагу кінчикам пальців і на ділянки коло нігтів. Тривалість втирання – 1 ½ хвилини.

Гігієнічна антисептика рук. Перед виконанням маніпуляцій та обстеження пацієнта слід вимити руки з миючим засобом та просушити їх. На сухі руки нанести 3 мл АХД 2000, втирати протягом 30 секунд. Після виконання маніпуляцій: у випадку наявності забруднення на руках змочити руки АХД 2000 у достатній кількості (не менше 3 мл), втирати 30 секунд; у випадку відсутності помітного забруднення рук видалити забруднення на шкірі рук за допомогою одноразової Хоспісепт серветки, а потім провести антисептичну обробку рук, втираючи 3 мл АХД 2000 протягом 30 секунд. Після гігієнічної антисептики руки вимити з миючим засобом.

Антисептична обробка шкіри. Антисептична обробка шкіри пацієнта полягає в тому, що поверхня, яка потребує обробки, повністю змочується АХД 2000 та висушується, особливо перед використанням термоелектричних пристроїв на шкірі. Експозиція не менше 15 секунд, шкіра, багата на сальні залози – неменше 10 хвилин. Перед пункціями та ін’єкціями – експозиція становить не менше 15 секунд. Перед пункціями суглобів, черевної порожнини, порожнистих органів та при інших хірургічних втручаннях – експозиція не менше 1 хвилини. На шкіру  із великою кількістю сальних залоз (наприклад лоб) – експозиція не менше 1 хвилини.

Віруцидна дія щодо ротавірусів, аденовірусів, а також вірусів гепатиту В і С, ВІЧ.

Діти. Не застосовувати дітям.

Побічна дія. Подразнення шкіри (почервоніння, відчуття печіння), алергічні реакції. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість. Не можна застосовувати при гострих запальних процесах шкіри.

Відгуки

ВІДГУКИ Засіб для дезінфекції АХД 2000 Експрес у флаконі з розпилювачем, 250 мл

Відгуків ще немає

Інструкція