0 800 50 95 95

Бахіли

Медичні одноразові поліетиленові бахіли: де дешево купити в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, яка ціна в аптеках?

Перш, ніж вирішити "куплю бахіли", важливо визначитися, для яких цілей вони вам потрібні. Чохли, як їх ще називають, бувають різними, наприклад, хірургічними нетканими висотою до коліна або для дощової погоди, щоб захистити взуття. Перший варіант застосовують в стерильних приміщеннях: операційних, натальних центрах, інфекційних відділеннях та інших. Звичайні чохли для захисту взуття від бруду можуть бути різної форми: високими, низькими, на замку, кольоровими, силіконовими та поліетиленовими.

З огляду на світову ситуацію з пандемією, попитом сьогодні користуються вироби, призначені для одноразового застосування. Це бахіли з поліетилену - недорогого матеріалу, що володіє високою бар'єрною функцією. Залежно від вартості і виробника, чохли можуть бути різної щільності. Але всі вони надягаються поверх взуття для відвідування приміщень громадського призначення або медичних установ, оберігають від поширення вуличного бруду. На взуття вироби кріпляться за допомогою гумки, розміри у них стандартні, які підходять всім. На ринку є моделі з структурованою поверхнею, що зручно для застосування на різних покриттях.

Де продаються, як можна замовити і купити дешеві медичні одноразові чохли з поліетилену, яка вартість бахіл в аптеці в Україні?

Відвідуючи громадські заклади, ми несемо з собою на взутті бруд, а разом з ним можуть поширюватися інфекції. Тому сьогодні життєво необхідно використовувати поліетиленові чохли, якщо ви йдете в:

  • лікарню;
  • дитячий садок;
  • спортивний комплекс;
  • косметичний салон;
  • школу та інші громадські заклади.

В умовах епідемії коронавірусу бахіли - обов'язкова умова відвідування багатьох громадських місць. Без урахування пандемії одноразові чохли при відвідуванні поліклінік, дитсадків або інших дитячих установ - це прояв свідомості громадян, які розуміють необхідність підтримки санітарно-гігієнічних норм.

Інтернет-аптека «3i» (Україна) - це ресурс, де продають бахіли недорого в роздріб (пара на ноги, упаковка), а також де ви можете купити товар з доставкою в міста Дніпро, Харків, Одеса, Київ, ціни при цьому - оптимальні. Разом з цим товаром ми можемо запропонувати вам і інші засоби індивідуального захисту - медичні маски, рукавички, дезінфектори.

Купівля в Аптеці «3i»: швидко, зручно та економно

Більше 25 років наша компанія пропонує населенню якісні медичні товари. Колись ми починали з поставок медичної техніки, сьогодні ж наявність розгалужена мережа наших аптек представлена в 10 областях по Україні. Наші представництва є в Київській, Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій, Рівненській та інших областях. Команда компанії налічує більше тисячі співробітників з різних сфер: фармацевти, технологи, менеджери, логісти, програмісти, провізори та інші. Крім стаціонарних аптек, ми створили сайт зі зручною навігацією, щоб у кожного жителя України була можливість купити потрібні йому товари медичного призначення. В онлайн-аптеці продаються: лікувальна косметика, сонцезахисні засоби і репеленти, товари для гоління і депіляції, ліки (болезаспокійливі, спазмолітики, діуретики, кардіопрепарати, рекласанти та інші).

Все, що потрібно для краси, здоров'я і гігієнічного догляду для дітей і дорослих є на наших складах. Перш, ніж потрапити в продаж, препарати проходять контроль якості і сертифікацію. На складах забезпечується необхідна температура зберігання і режим вологості. Автомобільний парк компанії і відділ логістики дозволяють підбирати найзручніші маршрути для оперативної доставки. Ви можете купити пару бахіл або упаковку разом з іншими товарами, і через 1-3 дні, в залежності від відстані, отримати їх на руки.