0 800 50 95 95
Косметика Anti-age: коли починати користуватися?

Косметика Anti-age: коли починати користуватися?

Опубліковано : 18-07-2022

У житті кожної жінки рано чи пізно настає момент, коли звичайний крем необхідно змінювати на антивіковий. Але у якому ж віці варто починати використовувати продукти Anti-age? Давайте розбиратися детальніше!

Втрата пружності шкіри і поява зморшок – це природний процес, який викликаний зниженням рівня синтезу колагену і еластину. На щастя, ми можемо уповільнити перебіг старіння організму, адже для цього і створена омолоджуюча косметика.

Косметика Anti-age – це засоби, які спрямовані на боротьбу з ознаками старіння шкіри. Основна ціль таких продуктів – зморшки, обвисання шкіри, надмірна сухість, пігментні плями тощо.

Попит на таку косметику продовжує зростати і практично всі косметичні компанії випускають лінійки з омолоджуючими засобами.

Коли ж можна починати користуватися омолоджують засобами і наскільки це необхідно?

Вік, з якого слід починати користуватися косметикою Anti-age , індивідуальний. Наразі навіть косметичні бренди пишуть, що не варто орієнтуватися на вік. Адже стан та здоров’я нашої шкіри залежить від різних факторів, а особливо від:

  • генетики;
  • способу життя (куріння, надмірне вживання алкоголю, неправильне харчування, відсутність фічизних навантажень - все це призводить до передчасного старіння організму).

Косметологи радять користуватися антивіковою косметикою після 35 років, коли вже шкіра досить зріла, а в ідеалі, якщо шкіра у хорошому стані і без видимих вікових змін, то таку косметику можна застосовувати і після 40 років.

Як правило, в 25 і навіть в 30 років ще немає помітних зморшок, і шкіра не втратила пружності. Так що корекція вікових недоліків зовсім не потрібна, а ось невелика підтримка шкірі просто необхідна. Адже саме в 25 років і з'являються перші ознаки старіння шкіри. Зовні поки все в порядку, але зсередини шкіра вже починає в'янути. В такому випадку ви можете придбати собі засоби для профілактики старіння. Вони забезпечать шкіру колагеном та прискорять процес відновлення клітин.

З огляду на всі ці фактори, можна зробити висновок, що найбільш оптимальний вік для того, щоб купити першу баночку з ефектом омолодження - це після 25 років.

Сайт мережі аптек «3i» (Україна) пропонує широкий асортимент косметики для будь-якого віку. У нас лише сертифікована та якісна продукція від відомих світових брендів, яку ви можете замовити всього в декілька кліків. Наші кваліфіковані спеціалісти дадуть відповідь на всі питання та допоможуть з вибором ідеального засобу!

Будьте здорові та красиві!

консультант Аліна