0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Ковдра електрична

Електроковдра - інноваційна постільна білизна

Електрична ковдра - постільна приналежність, оснащена нагрівальними елементами (зазвичай - полімерними нитками). Працює прилад від включення в звичайну розетку. Обігрівач захований в шар натуральної тканини і утеплювача. Верх виробу декорується красивим матеріалом: флісом, поліамідом, вовною та ін. Модернізована білизна забезпечує комфортний відпочинок і економію коштів на електроенергію, оскільки сума на посилений обігрів всього приміщення буде набагато більше.

Багато хто побоюється купити ковдру з приставкою «електро» з міркувань безпеки. Щоб розвіяти сумніви, варто розібратися з пристроєм пристосування. Перш за все, по спеціальних нитках проходить електричний струм з низьким зарядом, який нездатний нашкодити людині. Крім того, від розряду людей захищає надійна ізоляція. Електрична ковдра абсолютно пожежобезпечна. Сучасні виробники випускають вироби зі спеціальними композиційними нитками нагріву, які плавляться при підвищеній температурі і переривають з'єднання. Тим самим виключається перегрів і займання виробу.

Позитивні характеристики і функції електричної ковдри

Шукаючи, де можна купити теплу електричну ковдру в Києві і по всій Україні за доступною ціною, слід розібратися в основних критеріях якості і надійності виробу.  Онлайн аптека «3і» пропонує широкий асортимент сертифікованих товарів перевірених виробників, тому низька ціна постільних речей абсолютно не означає низьку якість. У нас ви знайдете широкий асортимент медтехніки от пульсоксиметрів до кварцевих ламп. Вартість виробу залежить від матеріалів, характеристик і бренду виробника.

Великою популярністю користуються електричні ковдри, що володіють наступними параметрами:

  • напруга від 40 до 100 Вт. Низький заряд не залишає опіків, надає лише невеликий дискомфорт;
  • захист від поломки. У разі несправності спрацюють плавлячі запобіжники;
  • система перемикання режимів нагрівання. Чим більше варіантів температурного режиму, тим краще;
  • таймер виключення. Можливість автоматичної зупинки нагрівання, дозволяє користувачеві спокійно відпочивати, не турбуючись про небезпеку перегріву;
  • простота в догляді. Чистота і гігієна - важливий фактор при виборі постільних речей. Тому дуже зручно, якщо ковдру можна випрати.

Сучасна електрична грілка у вигляді ковдри має високі експлуатаційні характеристики. Дотримуючись кілька простих правил, можна значно збільшити термін служби. Перш за все, слід уникати різких перегинів, щоб уникнути поломки ниток нагріву. Зберігати виріб потрібно в такому положенні, яке пропонує виробник під час продажу. Щоб уникнути перегріву і пошкодження, протипоказано ставити на ковдру важкі предмети, при тривалому користуванні рекомендується встановлювати мінімальний температурний режим.

«3і» - кращий сервіс доставки товарів для здоров'я в Україні

Інтернет-магазин «3і» (Київ, Україна) пропонує купити електроковдри за найкращими цінами з доставкою в будь-яку точку країни. Аптечна мережа забезпечує всім відвідувачам ряд переваг:

  • широкий асортимент товарів;
  • можливість покупки з дому або офісу;
  • каталог виробів з докладним описом кожної позиції;
  • придбання продукції, надійність якої підтверджується сертифікатом якості.

Кваліфіковані менеджери компанії в режимі 24/7 підкажуть де купити і як замовити електроковдру у вашому місті, допоможуть визначитися з вибором товарів і оформити онлайн-доставку.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100