0 800 50 95 95

Ліки від корости

Симптоми і причини виникнення корости

Коростою називається паразитарне інфекційне шкірне захворювання, провоковане коростяним кліщем. Заразитися можна при контакті з хворою людиною, а також при користуванні спільними з нею речами - одягу, рушників, постільної білизни і т.д. Захворювання приносить людині великий дискомфорт, тому що супроводжується свербінням, що підсилюється в нічний час. Через сверблячки людина може розчісувати шкіру до ран, подряпин, що часто призводить до ускладнень. Одним з найбільш поширених ускладнень є піодермія - гнійне бактеріальне захворювання.

Найбільш вразливі місця - складки між пальцями, згини ліктів, живіт, груди і внутрішня частина стегон, саме в цих зонах найчастіше можна побачити прояв висипу, кірочок. Лікується короста специфічними лікарськими препаратами. Сучасні ефективні ліки проти корости представлені в різних формах - спреї, креми, мазі для дітей і дорослих, що дозволяє кожній людині вибрати найбільш підходящий за ціною і способу застосування засіб від корости, при цьому таблетки, уколи застосовуються в якості лікарських препаратів рідше.

Перш ніж починати лікування, потрібно проконсультуватися з лікарем і здати необхідні аналізи. Лікарі призначають медикаменти відповідно до індивідуальних особливостей людей, щоб звести до мінімуму можливість виникнення побічних ефектів, уникнути алергічних реакцій.

Мазь - найефективніший засіб при лікуванні корости

Незважаючи на високу ефективність сучасних ліків, важливо не тільки обробляти уражені ділянки шкіри, але і продезинфікувати всі предмети побуту, до яких торкалася заражена людина, з метою уникнення повторного зараження. Під час обробки варто використовувати одноразові рукавички, а після - ретельно вимити руки. Сучасні виробники пропонують великий вибір засобів, що відрізняються не тільки формою випуску, але і складом. Так, серед активно діючих речовин може використовуватися:

- сірка;

- перметрин;

- бензилбензоат.

Активно діючі речовини провокують параліч дихальної, травної функцій паразитів, що призводить до їх загибелі. Мазі і інші препарати зовнішнього застосування відрізняються високою ефективністю, так як діють безпосередньо на осередки захворювання. Перед обробкою важливо добре провітрити приміщення, а також ретельно уникати попадання лікарських засобів на слизові оболонки. Використовувати препарати потрібно строго, дотримуючись інструкції застосування, уважно вивчивши протипоказання при підборі відповідного засобу. Лікуватися можна самостійно вдома - госпіталізація не потрібна, так як загальний стан зазвичай не зачіпається.

Ефективність, безпека і зручність використання

Купити засіб проти корости, який ефективно бореться з коростяним кліщем на руках, ногах і інших ділянках тіла, можна через онлайн-аптеку 3i - ви можете вибрати акарицидну мазь без запаху або ліки в іншій формі випуску. Всі препарати, представлені в каталозі аптеки 3i, відрізняються:

- ефективністю - при дотриманні інструкції дозволяють швидко позбутися від захворювання;

- безпекою - швидке виведення з організму, мінімум побічних дій;

- доступність - лояльна ціна за рахунок низької собівартості компонентів;

- зручність в застосуванні - легко наносяться, рівномірно розподіляються по поверхні рук, ніг і інших зон.

Деякі засоби зовсім не мають запаху і не залишають слідів на одязі, що робить їх використання максимально комфортним. Акарицидні лікарські засоби від коростяних кліщів мають різний термін застосування. Крім того, спрей, крем, емульсія мають різну консистенцію, концентрацію речовин. Так, термін використання одного крему до повного лікування може бути 3-4 дня, а іншого - до 8 днів. Найефективніша профілактика при корості - хімічна обробка всіх речей хворої людини. Прання звичайним порошком може бути недостатньо - краще провести хімічну обробку.