0 800 50 95 95
Каталог товарів

Місцеві анестетики для немовлят при прорізуванні зубів

Знеболюючий засіб при прорізуванні зубів у немовлят

Народження дитини - це одне з найрадісніших подій у житті кожного з батьків, яке супроводжується появою великої відповідальності і бажанням піклуватися про маленьку людину. Зростаючий організм найбільш схильний до різних інфекцій і захворювань через ще не сформований імунітет, тому ми завжди намагаємося максимально захистити своє чадо від усіляких загроз.

Однак далеко не всіх неприємностей вдається уникнути. Так, природний процес прорізування зубів супроводжується неприємними відчуттями, які відчуває малюк. Дитина стає неспокійною і примхливою, часто плаче, у неї може підвищуватися температура і порушуватися режим сну. Щоб полегшити стан дитини, лікарі нерідко рекомендують спеціальний засіб для полегшення і знеболювання ясен при прорізуванні зубів, ліки підходить немовлятам, а також можуть використовуватися для малюків більш старшого віку.

Якщо ви хочете купити ефективний дитячий знеболювальний засіб при прорізуванні зубів у новонароджених і дітей старшого віку, яке зможе позбавити вашого малюка від болю в яснах, замовити препарат можна в Аптеці 3і.

В яких випадках використовуються знеболюючі препарати?

Незважаючи на те, що прорізування зубів є цілком природним процесом, який відбувається з кожної людини у віці 4-6 місяців і старше, всі діти переносять його по-різному. Це пов'язано з рядом факторів, до яких відноситься індивідуальна чутливість, швидкість росту зуба, а також того, яка їх кількість прорізується одночасно.

У деяких випадках весь процес проходить практично непомітно, дитина відчуває легке занепокоєння, з яким можна впоратися, проявивши до нього більше уваги і турботи або застосувавши легкий масаж ясен. Нерідкі також ситуації, коли дитина постійно плаче, у неї підвищується температура. Тільки в таких випадках необхідне знеболювання за допомогою спеціального засобу.

У нашому каталозі представлені ліки, які дозволяють полегшити стан малюка в період прорізування зубів. Пропоновані препарати мають ряд переваг:

  • ефективність - ліки починають діяти вже через кілька хвилин, це дозволяє швидко допомогти дитині в період найбільшого дискомфорту;
  • зручність нанесення - препарат випускається в форматі гелю з приємним присмаком, його можна легко і швидко розподілити по хворобливій ділянці;
  • доступність - засіб має невисоку вартість і зручний обсяг 15 мл.

Незважаючи на всі переваги, важливо розуміти, що даний гель є лікарським препаратом, його можна використовувати тільки за призначенням педіатра. Якщо у вашої дитини є захворювання або підвищена чутливість, від його використання варто відмовитися.

Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією і вивчіть склад.

Де можна купити знеболюючий засіб при прорізуванні зубів?

Якщо ви хочете придбати якісний і ефективний препарат, замовити його варто в Аптеці 3і. У нас представлена тільки оригінальна продукція виробників, які мають всі ліцензії на виробництво медичних препаратів. На сайті компанії ви можете придбати різноманітні товари для дітей, такі як дитяче харчування, дитячі пляшечки і соски. Також ми дотримуємося усіх вимог, що пред'являються до зберігання і транспортування ліків.

Аптека 3і працює в 10 областях України. Ми оперативно оформимо і доставимо ваше замовлення, запропонувавши при цьому найвигіднішу ціну, а також приємні знижки для постійних клієнтів. Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога, наші співробітники завжди на зв'язку і готові допомогти покупцеві.

За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100