0 800 50 95 95

Препарати, що впливають на травну систему і обмін речовин

Що таке метаболіки?

Обмін речовин - це процес, який відбувається в людському тілі безперервно і складається з двох етапів. Один - анаболізм, коли організм сам синтезує необхідні йому мікроречовини, другий - катаболізм, коли відбувається розщеплення молекул їжі на важливі для людського тіла нутрієнти. Іноді баланс між цими процесами порушується. У таких випадках говорять про метаболічні збої. Якщо з якої-небудь причини організм не може своєчасно переробляти отримані поживні компоненти, вони не засвоюються, а накопичуються у вигляді жиру, не виведених токсинів, набряків.

При порушенні обміну речовин шлунок неправильно перетравлює їжу, порушуються функції кишечника, через що виникають різні проблеми з травленням, вирішити які допомагають спеціальні ліки, які мають в своєму складі ферменти та інші компоненти, що поліпшують метаболічні процеси. У аптечних препаратів цієї групи є дуже багато назв (засоби, що поліпшують, підсилюють, нормалізують, прискорюють, стимулюють, збільшують, розганяють, підвищують метаболізм), але завдання у цих ліків спільне - нормалізація або прискорення процесів обміну речовин в організмі людини, що, в свою чергу, допомагає нормалізувати травлення і сприяє схудненню.

Коли потрібні медикаменти, які нормалізують метаболізм?

Точно визначити, які саме ліки допоможуть прискорити метаболічні процеси, здатний тільки лікар, втім, як і визначити, чи потрібні людині стимулятори обміну речовин в принципі. Однак запідозрити метаболічні порушення можна, якщо людина швидко і без видимих причин почала набирати вагу, погіршився стан волосся, шкіри та нігтів, з'явилися набряки на обличчі і кінцівках. Крім того, медпрепарати для нормалізації метаболічних процесів, як правило, призначають особам з гормональними розладами, цукровим діабетом, ожирінням різної етіології.

Медикаменти, які допомагають прискорити обмінні процеси, потрібні не тільки для схуднення. Вони допомагають запобігти серйозним ускладненням при нирковій недостатності, серцево-судинних захворюваннях, порушеннях травлення, ураженнях периферичної нервової системи. Також до метаболічної терапії вдаються в період відновлення після складних хірургічних операцій, для профілактики рубцевих ускладнень після травм і в багатьох інших випадках.

Види метаболіків

Лікарські препарати для прискорення (підвищення) або відновлення метаболізму (обміну речовин) випускають в різних формах:

  • капсули;
  • таблетки;
  • розчини для ін'єкцій та інфузій.

Препарати-прискорювачі метаболізму - це велика група медикаментів з різним складом. Засоби, завдання яких - підвищення (посилення) обмінних процесів і сприяння травленню, можуть бути на основі компонентів біологічного походження, гормонів, амінокислот. Кожен з варіантів має як переваги, так і недоліки, тому вибирати медикамент, який поліпшує метаболічні процеси, повинен лікар, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Найбезпечніший аптечний препарат, що прискорює обмін речовин (для посилення метаболізму) - на основі компонентів природного походження. Діючою речовиною в цій групі засобів є ферменти і деякі інші хімічні сполуки, отримані з тканин і органів тварин. До числа безпечних належать і аптечні засоби на основі амінокислот. Амінокислоти є попередниками білка і містяться у всіх тканинах людського тіла. Гормональні медпрепарати для стимуляції обмінних процесів застосовують з особливою обережністю і тільки за призначенням лікаря.

Де в Україні купити якісні метаболіки?

Якщо ви шукаєте медичні препарати для розгону і відновлення метаболізму, ліки для поліпшення перетравлювання (засвоєння) їжі, то в асортименті Аптеки 3I знайдете широкий вибір сертифікованих медикаментів, які ефективно прискорюють обмін речовин і нормалізують травлення у дорослих людей і дітей.

Наші відділення працюють в різних регіонах України (понад 300 філій в 10 областях). Відвідавши будь-який з них, ви зможете придбати медикаментозний засіб, який вас цікавить, за вигідною ціною. Наш асортимент - це кілька сотень найменувань продукції, серед яких обов'язково знайдуться аналоги потрібного вам препарату в різних цінових сегментах, а також широкий вибір метаболіків, які призначають дорослим і дітям.

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення 3I, пропонуємо зробити замовлення на нашому сайті. В онлайн-каталозі ви знайдете повний асортимент товарів, які є в наявності на наших складах і можуть бути відправлені вам відразу після оформлення замовлення.

Купуючи медикаменти в мережі 3I, можете бути впевнені в їх високій якості. Ми співпрацюємо з багатьма вітчизняними та зарубіжними компаніями, що дозволяє нам запропонувати клієнтам максимально широкий асортимент. Наші партнери - це виробники з бездоганною репутацією, чия продукція отримала позитивні відгуки лікарів і споживачів.

Крім того, ми розуміємо, наскільки важливе правильне зберігання медикаментів, тому постійно підтримуємо на наших складах оптимальні показники температури і вологості, завдяки яким медпрепарати зберігають свої властивості.

Купуйте медпрепарати в аптеках мережі 3I і будьте впевнені, що приймаєте якісний сертифікований засіб, який отримав схвалення лікарів.