0 800 50 95 95

Коли відкритість візьме верх над соромом, полегшення прийде на зміну болю

Мало є проблем і захворювань в медицині, про яких так само незручно говорити, як про геморой, але ціна сорому може виявитися дуже високою. Адже він настільки поширений і настільки безцеремонно і нав'язливо вривається в життя людини, що перестати думати про нього неможливо. У тканині прямої кишки відбуваються деструктивні процеси, які впливають на тонус судин і циркуляцію крові. Вона накопичується і утворює гемороїдальні вузли. Від неприємних відчуттів під час сидіння до раптових кровотеч, від сильного болю до підвищеного ризику розвитку онкологічних пухлин - не існує відповідного часу для подібних проблем, але також не повинно існувати причин відкладати лікування, ігноруючи симптоми.

Вузли є у багатьох, але зовнішній ефект дає про себе знати, коли дія провокуючих чинників послідовно триває і посилюється. Що це за фактори? В першу чергу, запори, що виникають із-за недостатнього вживання рідини, рослинних продуктів. Спосіб життя - багатогодинне сидіння, відсутність фізичних вправ і слабкість м'язів тазового дна, тривале сидіння на унітазі - також можна віднести до причин деструктивних процесів кишечника. Мають свій вплив і анатомо-фізіологічні зміни організму: ожиріння, вікові трансформації, вагітність.

Ніхто не винен, але все ж - що робити?

Кращий спосіб лікувати геморой - звернутися до лікаря, який проведе обстеження і призначить препарат: мазь, таблетки або супозиторії, які приберуть симптоми, а також в додатку до ліків вибере самий безболісний метод і дієвий засіб для усунення вузлів. Найкраще місце, де можна купити якісні зовнішні або внутрішні препарати, для жінок і чоловіків за доступною ціною, при різних проявах геморою - мережа аптек «3i». Краще доповнення до препаратів і процедур при лікуванні геморою - здорове харчування, рідина, яка задовольнить денну потребу організму, фізичні вправи, прийняття легких проносних засобів.

Але повернемося до ліків: перш за все, якими бувають засоби проти геморою для зовнішнього застосування і що дають препарати при внутрішньому вживанні?

Лікарські препарати при геморої: дія, форма, склад

Ліки для внутрішнього або орального застосування при геморої - це таблетки або краплі, які можна підібрати для жінок або чоловіків і купити на сайті, недорогі або за вищими цінами. Кожна аптека «3i» своїм асортиментом спрямована на різноманітність як за медичними показаннями, так і фінансовим можливостям. Серед діючих речовин в таблетках і краплях:

  • гідросмін;
  • діосмін;
  • гесперидин;
  • лінарін;
  • ізороіфолін;
  • троксерутин.

Всі ці речовини, які містять протизапальні таблетки проти геморою, належать до групи флавоноїдів, чиє головне завдання - тримати тонус судин, підтримувати їх структурну цілісність, щільність, зменшувати інтенсивність окислювальних процесів, поліпшувати трофічні процеси, діяти як протиалергічні, детоксичні і протинабрякові лікарські засоби.

Друга група: ліки, дієві при геморої, для вираженого зовнішнього його прояву, ефективні в дії безпосередньо на гемороїдальні вузли - мазі і супозиторії, більше відомі як свічки, ціни яких також різняться в залежності від напрямку і сили дії. Основними речовинами в них можуть бути бензокаїн, ксероформ, екстракт беладонни, іхтаммол або іхтіол, гідрокортизон, суспензія законсервованих бактерій.

Знеболюючий, в'яжучий, підсушуючий, протизапальний, антисептичний, спазмолітичний, імуномодулюючий - певний лікарський засіб може володіти декількома з цих впливів, вибір залежить від того, за яких симптомів і вираженості геморою його потребують.

Як ми прийшли до того, що можемо запропонувати вам зараз

Досвід довжиною в 25 років навчив нас, що кожна мазь або таблетка, використані при геморої або будь-якому іншому захворюванні, в зовнішньому або внутрішньому застосуванні - всі медикаменти вимагають дуже делікатного ставлення до питань зберігання та транспортування. Тому понад 300 аптек «3i» забезпечені сучасним відмінним складом. Ми уважно відстежуємо, в якому вигляді ліки потрапляють на склад, в яких умовах зберігаються, як транспортуються, переходять в аптеку, щоб потім стати допомогою в боротьбі з хворобою кожної людини.

Для такої злагодженої роботи наша мережа аптек в десяти областях України зібрала кращих провізорів і програмістів, консультантів і водіїв, адміністраторів і фармацевтів - щоб на складі, в дорозі і безпосередньо в аптеці зробити все можливе для турботи про відвідувачів.