0 800 50 95 95

Препарати від молочниці місцевої дії

ЗАЛАЇН ОВУЛІ песарії по 0,3г №1
ЗАЛАЇН ОВУЛІ песарії по 0,3г №1 Егіс
КЕТОДІН супозиторії вагінальні по 400 мг № 10
КЕТОДІН супозиторії вагінальні по 400 мг № 10 Сперко СП
КЛОТРИМАЗОЛ вагінальні таблетки по 100мг №10
КЛОТРИМАЗОЛ вагінальні таблетки по 100мг №10 Борщагівський ХФЗ Київ
КЛОТРИМАЗОЛ таблетки вагінальні по 100 мг № 6
КЛОТРИМАЗОЛ таблетки вагінальні по 100 мг № 6 Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед
КЛОТРИМАЗОЛ таблетки вагінальні по 100 мг №6
КЛОТРИМАЗОЛ таблетки вагінальні по 100 мг №6 ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А
КЛОФАН крем вагінальний 10 % по 7 г
КЛОФАН крем вагінальний 10 % по 7 г Кусум Хелтхкер ПВТ. ЛТД
ЛІВАГІН-М песарії по 400 мг №10
ЛІВАГІН-М песарії по 400 мг №10 Монфарм ПАТ
Ліварол 400мг №10 песарії
Ліварол 400мг №10 песарії Фармекс Груп Бориспіль
ЛОМЕКСИН капсули вагінальні м’які по 200мг №3
ЛОМЕКСИН капсули вагінальні м’які по 200мг №3 Каталент Італі
ЛОМЕКСИН капсули вагінальні м’які по 600мг №1
ЛОМЕКСИН капсули вагінальні м’які по 600мг №1 Каталент Італі
ЛОМЕКСИН крем вагінальний 2 % по 78 г
ЛОМЕКСИН крем вагінальний 2 % по 78 г Рекордаті Індастріа Хіміка е Фармасевтіка С.п.А.
НЕО-ПЕНОТРАН Форте супозиторії вагінальні №7
НЕО-ПЕНОТРАН Форте супозиторії вагінальні №7 Екселтіс Ілач Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті
НЕОТРИЗОЛ таблетки вагінальні № 8
НЕОТРИЗОЛ таблетки вагінальні № 8 Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед
НІСТАТИН супозиторії по 500 000 одиниць №10
НІСТАТИН супозиторії по 500 000 одиниць №10 НИЖФАРМ АТ
ПІМАФУЦИН супозиторії вагінальні по 100 мг №3 пдв
ПІМАФУЦИН супозиторії вагінальні по 100 мг №3 пдв Теммлер Італіа С.р.л.
ПІМАФУЦИН супозиторії вагінальні по 100 мг №6
ПІМАФУЦИН супозиторії вагінальні по 100 мг №6 Теммлер Італіа С.р.л.
ПОЛІЖИНАКС вагінальні капсули №12
ПОЛІЖИНАКС вагінальні капсули №12 Іннотера Шузі
САНТЕКВІН супозиторії вагінальні по 0,15 г №3
САНТЕКВІН супозиторії вагінальні по 0,15 г №3 Лекхім - Харків Приватне акціонерне товариство
ТЕРЖИНАН таблетки вагінальні №10
ТЕРЖИНАН таблетки вагінальні №10 Софартекс
ТЕРЖИНАН таблетки вагінальні №6
ТЕРЖИНАН таблетки вагінальні №6 Софартекс

Як вилікувати молочницю?

Молочниця - це інфекція, яку провокують гриби кандиди типу дріжджів, небезпека захворювання в тому, що на ранній стадії воно майже не проявляється, а коли це відбувається, для хорошого результату потрібні ліки різних груп - такі медпрепарати, як свічки, навіть найновіші і сучасні , не завжди можуть усунути проблему. Спочатку вони дають хороший ефект, але повністю позбавити від молочниці не здатні, необхідне комплексне лікування, потрібні засоби після обстеження підбирає лікар. Існує думка, що якісні препарати - не дешеві, але це не так, лікування молочниці найчастіше обходиться в прийнятну суму, винятком може бути випадок, коли хвороба ускладнюється хронічною формою або супутньою інфекцією. Тоді і ціни, зрозуміло, покупцеві доводиться переглядати.

Медики відзначають, що мови про зараження при молочниці фактично не йде, оскільки мікроорганізми, що провокують захворювання, в людині живуть спочатку. Але при збої гормонів, довгому застосуванні антибіотиків, порушеннях обміну речовин, онкології, туберкульозі грибки починають бурхливо розвиватися. Випадки зараження характерні тільки при прямих контактах з хворими, тому, якщо кандидоз раптом виявляється у одного з сімейної пари, то препарати підбираються для двох, є і дешеві, і дорогі засоби для лікування молочниці, всі вони дають потрібний ефект.

Симптоми і прояви при кандидозі

Хвороба може проявлятися і у чоловіків, і у жінок, кандидоз здатний вражати слизову рота, губ, вагіну, соски, уретру, кишечник, навіть шкіру рук і ніг. Багато хто відразу починає панікувати, хапатися за антибіотики, хоча приводу до цього абсолютно немає, проблему не так вже й складно усунути, але тільки при грамотному підході до її вирішення.

Характерні ознаки при молочниці:

  • свербіж і легке печіння в уражених місцях;
  • набряки шкіри або слизової;
  • почервоніння, біль;
  • плівковий або порошковий білий наліт.

При запущених формах тонка плівка може змінитися пластівцями, схожими на сирні, виникає біль при спробі помочитися, так що не зайвим буде обстеження ще і сечового міхура. Перед тим, як призначати ліки, лікарі проводять обстеження, яке включає мазки, посіви, методи молекулярно-генетичної діагностики, щоб визначити особливості грибка.

Як вибрати хороший і недорогий засіб проти молочниці?

Нерідко пацієнти намагаються лікуватися самі за допомогою народних засобів або підбираючи недорогі медикаменти через інтернет. Таке рішення загрожує непередбачуваними наслідками, оскільки існує безліч захворювань зі схожими симптомами. Займаючись самолікуванням, їх дуже легко прогледіти. Щоб назавжди позбутися від хвороби, мало вибрати протигрибковий сильний засіб, необхідно ще й паралельно посилювати імунітет, вирішувати проблему гормонального збою, якщо такий має місце, а тут без допомоги фахівців ніяк не обійтися.

При лікуванні молочниці застосовуються сучасні сильні протигрибкові засоби в свічках, в запущених випадках проти кандидозу працюють лікарські медичні препарати в таблетках, всі вони ефективні, коштують недорого, ціна ліків оптимальна навіть для скромного бюджету. До складу входять флуконазол, ністатин, пімафуцин. Курс лікування може зайняти не один тиждень, щоб знищити навіть спори грибка. Втім, сучасна фармацевтика розробила і інші, дуже потужні склади, здатні позбавити від кандидозу після прийому однієї таблетки, але такий засіб аж ніяк не дешевий, і не всім пацієнтам підходить, що теж важливо враховувати при спробі зайнятися самолікуванням.

Успіх залежить і від дотримання додаткових умов: на час проходження курсу необхідно дотримуватися спеціальної низьковуглеводної дієти, відмовитися від статевого життя, приймати за призначенням лікаря препарати, які не тільки працюють проти грибів роду Кандида, а і є імуностимулюючими.

Допомога від аптеки «3i»

Якщо при вивченні списку ліків у пацієнта виникли уточнюючі питання з приводу їх складу, він може звернутися в мережу аптек «3i», де досвідчені фармацевти завжди готові дати повну консультацію. Тут працюють за принципом «Primum non nocere» ( «Перш за все - не нашкодь»), тому фахівці переймаються проблемою і намагаються допомогти.

В аптеках «Зi» представлено товар тільки високої якості, оскільки співпраця ведеться з надійними постачальниками, мережа нараховує близько 300 закладів, де препарати зберігаються з дотриманням всіх відповідних правил. У «Зi» широкий асортимент медикаментів проти молочниці, можна купити як новий, сильніший препарат, так і недорогий - таблетки або супозиторії; є хороші ліки не тільки для лікування, але і профілактики кандидозу, всі засоби продаються за доступною ціною. Інтернет-аптека обслуговує 10 областей України, так що замовлення можуть зробити всі хто потребує медичної допомоги.