0 800 50 95 95

Прокладки, підгузники і гігієнічні пелюшки для дорослих

Комфорт в будь-яких життєвих ситуаціях

У деяких життєвих ситуаціях без памперсів для дорослих обійтися неможливо. Даний гігієнічний засіб необхідно не тільки при догляді за людьми похилого віку, лежачими хворими, але і в післяпологовий, післяопераційний період. Щоб підгузник сидів комфортно, важливо правильно підібрати його за розміром, а також типом. Нетримання сечі приносить людині серйозний психологічний і фізичний дискомфорт, а спеціально розроблені гігієнічні засоби для дорослих дозволяють його мінімізувати. Вартість памперсів для дорослих залежить від розміру, фірми виробника, особливостей конструкції, використовуваного матеріалу і інших характеристик - можна знайти як недорогий підгузник для дорослої людини, так і більш дорогий.

Критерії вибору підгузників для дорослих

Вибираючи памперси, слід звертати увагу на такі характеристики, як:

- розмір - перед покупкою підгузників для дорослих варто виміряти обхват живота людини, для якого призначається засіб гігієни і підібрати відповідний розмір памперсів (XS, S, М, L, XL);

- рівень поглинання - сьогодні можна знайти не тільки варіанти, що забезпечують різну вбираність, а й денні, нічні;

- матеріал виготовлення - наповнювач повинен добре вбирати і утримувати рідину, не викликати роздратування і алергії.

Неправильно підібраний розмір може привести не тільки до дискомфорту, але і до протікання, тому важливо, щоб гігієнічний засіб добре прилягав до тіла, при цьому не сковував рухів і не стискав.

Різноманітність моделей

Памперси для дорослих представлені в 5 розмірах - від найменших extra small, придатних на окружність талії 50-60 см, до великих підгузників в розмірах large (100-150 см), extra large (до 170 см). Існує три види підгузників:

- поясні;

- на липучках;

- труси.

Різноманітність моделей дозволяє підбирати найбільш комфортні варіанти для кожного. Підгузник повинен надійно фіксуватися, при цьому, якщо мова йде про варіант на липучках, то краще вибирати ті, які придатні до багаторазового застосування - так можна буде регулювати посадку. Деякі дорослі люди соромляться звертатися в фізичний магазин, щоб купити гігієнічні засоби. Сьогодні це не проблема, так як замовити дорослий памперс можна онлайн - продаж підгузників здійснюється через інтернет-магазин з доставкою по всій території країни. Вирішили: «Куплю недорогі памперси», але не знаєте, де кращі ціни на якісні засоби гігієни?

Недорого купити якісні підгузники 0, 1, 2, 3, 4 (XS, S, M, L, XL) розміру для дорослих можна через онлайн-аптеку 3i - у нас в магазині ви зможете замовити не тільки памперси, але і багато інших гігієнічних засобів, медикаменти, медтехніку за прийнятною ціною. Використання гігієнічних засобів зробить догляд за хворим, в похилому віці простішим і комфортним, а також допоможе людям з нетриманням вести повноцінний, активний спосіб життя. Завдяки великій різноманітності варіантів, запропонованих на сучасному ринку, можна підбирати підгузники, ціна яких вас влаштує, з урахуванням індивідуальних особливостей.