0 800 50 95 95
Репеленти для дітей

Репеленти для дітей

Опубліковано : 09-05-2022

Відпочинок із дітьми на природі — це корисне та цікаве проведення часу. Дитина бігає, грається в ігри, дихає свіжим повітрям та насолоджується красою навколишнього світу. Ось тільки комарі та інші комахи можуть все це зіпсувати.

Укуси комах хоч і здаються на перший погляд безневинними, але це далеко не так. Вони завдають безліч неприємностей, особливо маленьким діткам чий організм є дуже вразлим.

Алергічні реакції, набряк, свербіння та роздратування – все це може викликати звичайний укус комахи. Крім того, комарі є переносниками різних небезпечних захворювань.

Тому батькам важливо подбати про захист малюків від мух, комарів, кліщів, молі, мошок та інших комах. Для цих цілей існує велике різноманіття засобів захисту, проте найефективнішими вважаються репеленти для дітей.

Репеленти – це спеціальні засоби, які відлякують комах. На сьогоднішній день виробники випускають їх у різноманітних видах, але далеко не всі їх можна використовувати дітям, особливо дуже маленьким. Тому якщо ви хочете придбати засоби захисту від комах - то краще проконсультуватися з лікарем.

Підбір засобу від комах для дітей має певні особливості, адже він повинен поєднувати ефективність, безпечність та зручність у використанні.

При виборі репелентів для дитини, зверніть увагу на наступне:

  • відсутність різкого запаху;
  • гіпоалергенність;
  • склад, призначений саме для дітей;
  • наявність у складі речовин, які пом'якшують шкіру та усувають подразнення;
  • тривалість захисту щонайменше 2-4 годин.

Також слід звертати увагу на форму випуску репелентів. Вони бувають у вигляді крему, лосьйону, спрею чи гелю.

Креми та гелі. Вони забезпечують хороший догляд за шкірою малюка та легко наносяться.

Лосьйони. Одна з найкращих форм випуску. Лосьйони добре вбираються, доглядають за шкірою, усувають подразнення та свербіння.

Спреї. Засоби захисту від комах у вигляді аерозолів зручно розпорошувати на одяг та коляски. При застосуванні спрею варто бути обережними, адже дрібні краплі можуть потрапити в очі та дихальні шляхи. Репеленти-спреї слід розпорошувати на руки, після чого акуратно наносить на тіло. Не рекомендується використовувати такі засоби у приміщеннях.

Для маленьких непосид відмінним засобом від комах є браслети. Вони вміщують в собі різні олії, які ефективно відлякують надокучливих комашок. Такі браслети мають гнучкий та водонепроникний корпус, який зазвичай має цікавий дизайн, що привертає увагу малюків. Браслети зручно використовувати під час подорожей, прогулянок в парку чи поїздки на дачу.  Завдяки надійній застібці репелент не згубиться під час бігу або активних ігор.

З широким вибором засобів захисту від комах для дітей, ви можете ознайомитися на нашому сайті тут. У нас ви можете легко та швидко замовити репеленти, які ефективно захистять дітей від укусів комах.

Будьте здорові!

консультант Аліна