0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Різновиди пластирів

Різновиди пластирів

Опубліковано : 25-08-2022

Взули нові туфлі і натерли ноги або ж порізали палець під час готування обіду? Після таких ситуацій найчастіше використовують пластир. Однак, чи знали ви, що існує велике різноманіття цього виробу й застосовувати його можна для лікування найрізноманітніших захворювань. Яких? Дізнайтеся з цієї статті.

Пластир — це медичний виріб, основним завданням якого є забезпечення захисту від забруднень і повторних ушкоджень рани.

Існує велика різноманітність пластирів, а саме:

  1. Бактерицидний - найпопулярніший вид медичного виробу. Він є вдома практичного у кожного в сім’ї. Його просочення надає бактерицидну дію та перешкоджає зараженню ран.
  2. Пластир для видалення бородавок - відмінний спосіб боротьби з бородавками. Такі пластирі просочені спеціальною рідиною, яка сприяє зменшенню розмірів шкірних наростів.
  3. Протигрибковий. Такі пластирі застосовують місцево на проблемних ділянках шкірного покриву або нігтьових пластинах.
  4. Для боротьби з симптомами вірусу герпесу 1-го типу використовують антигерпетичні пластирі, які надають противірусну дію.
  5. Перцевий. Такий вид пластиру знайомий багатьом людям, які хворіли на застудні захворювання. Даний вид виробів надає зігрівальний ефект, а до складу його просочення входить перець. Також перцеві пластирі можна використовувати в травматології.
  6. Знеболюючий. Його просочують спеціальними речовинами, які зменшують запалення та біль.
  7. Пластир проти мозолів. Мозолі досить часте явище, тому для боротьби з ними можна використовувати спеціальні пластирі з саліциловим просоченням, яке допомагає позбутися від ущільнення шкіри.
  8. Контрацептивний. Такий виріб — один з видів запобігання небажаної вагітності. До складу його просочення входить синтетичний жіночий статевий гормон. Перед тим, як придбати даний виріб, необхідна консультація з профільними фахівцями, а саме гінекологом і ендокринологом.
  9. Антинікотиновий. Його застосовують, коли людина відмовляється від паління.
  10. Пластир від головного болю. Такі вироби призначені для симптоматичного полегшення головного болю та мігрені.

Тепер ви знаєте які види пластирів існують і зможете вибрати найактуальніший для вас засіб.

Переглянути асортимент пластирів, їхню наявність та ціну ви можете на сайті за посиланням https://3i.ua/leykoplastiri-hirurgichni-plastiri-i-povyazki.

Будьте здорові!

консультант Аліна