0 800 50 95 95

Тейпування: що це?

Усе частіше на просторах інтернету чи просто на вулиці, можна зустріти людей з яскравими смужками на обличчі, тілі чи шиї. Тейпи, які раніше застосовували спортсмени для відновлення м’язів, стали однією з найпопулярніших процедур естетичної медицини. Але не всі люди до кінця розуміють що ж це таке і як воно працює. Сьогодні мова піде про тейпування.

Отож, тейпування - це метод наклеювання спеціальної клейкої стрічки на травмовані зони тіла (суглоби або м’язи), щоб забезпечити їм спокій на етапі відновлення після травми або під час інтенсивних тренувань. Також їх застосовують для профілактики різноманітних м'язових і суглобових травм.

Цей метод широко використовується у спортивній медицині (при травмах, забоях, розтягненнях, гематомах), фізіотерапії (при болях у спині, плечах, колінах, шиї), педіатрії (при сколіозі, плоскостопості), а також при порушенні лімфо- та кровообігу, менструальних болях, головних болях тощо.

Кінезіологічний тейп можна носити більше одного дня (до 4-5 днів).Через 30-60 хвилин після накладання тейпу можна займатися спортом, плавати, приймати душ. Тейп водостійкий і не відклеюється.

Товщина та вага тейпів приблизно така, як у шкіри, також еластичні властивості тейпу схожі з еластичністю шкіри, завдяки цьому у пацієнтів не виникає жодних труднощів.

Прийняття рішення про тейпування та власне накладання стрічки має виконуватися спеціалістом (спортивним лікарем або масажистом), котрий має змогу визначити ваш стан, взяти до уваги всі показання та протипоказання

Будьте здорові!