0 800 50 95 95

Від захитування та нудоти

Засоби від захитування та нудоти

Подорожі, поїздки, проведення відпусток припускають користування різноманітним транспортом. Багато людей знайомі з морською (повітряної) хворобою - кінетозом. Найчастіше від кінетозу страждають діти молодшого віку, вагітні жінки, а також люди, що мають надлишкову вагу і проблеми з серцево-судинною системою.

Заколисування в транспорті - це не просто дискомфортний стан. Людина отримує «повний букет» неприємних відчуттів: може крутитися голова, бути присутнім сухість у роті, з'явитися нудота, блювотний рефлекс, прискоритися серцебиття, підвищитися пітливість. В результаті, у дорослого і дитини спостерігається млявість, апатія, повна відсутність сил. В дорозі, далеко від дому це абсолютно ні до чого.

Способи протистояння захитування

Існує багато способів недопущення дискомфортного стану у дорослих і дітей, які перебувають під час керування автомобілем. Від захитування в транспорті можуть допомогти:

  • прийом легкої їжі (не жирна, не дратуюча слизову шлунка);
  • нормальний сон напередодні;
  • приємні думки, ведення бесід з попутниками;
  • доступ до свіжого повітря через відкрите вікно або кондиціонер;
  • жування чогось з м'ятним, кислим, солоним смаком, імбирного корінця;
  • пиття чистої води.

Але краще придбати недорогі засоби, препарати, ліки, таблетки, створені фармацевтами для профілактики, протистояння, недопущення, зняття ознак і симптомів захитування, морської хвороби.

В інтернет-каталозі «3i» представлений великий вибір медикаментозних засобів, ліків-антигістамінів від захитування та нудоти, які дорослим варто брати з собою в дорогу: Димедрол, Драміна, Супрастин, Піпольфен, Авіамарін, жувальні капсули Бонін, Кинедрил, Сіель. Приймати препарати пролонгованої дії слід заздалегідь, за дві-чотири години перед поїздкою. Добре зарекомендували себе препарати, до складу яких входить атропін: Аерон, Беллатамінал, Белласпон, а також Еленіум і Сибазон.

У машині, літаку, на кораблі дорослій людині допоможе не відчувати себе хворим прості ліки-антигістаміни, а дитині віком 1 рік, 2 роки і до 3 років краще дати препарат, який не має побічних дій (протиблювотний засіб Церукал, таблетка Дедалона, Драмаміла, Драміна ) дозволить малюкові при закачуванні в транспорті не відчувати неприємні симптоми: запаморочення, нудоту, блювоту.

Можна зупинити свій вибір на гомеопатичних препаратах (Коккулін, Вертігохель), біологічно активних добавках, спеціальних пластирах, браслетах, а також смачних і ефективних льодяниках, пастилках.

Який би засіб (ліки) ви не вибрали, пам'ятайте, що в дорозі обов'язково необхідно мати недорогий препарат проти захитування  в транспорті (автомобілі, автобусі), морської хвороби (від качки на морі), таблетку від нудоти в машині. Одна таблетка - і ніяких проблем!

Аптеки «3і»: швидкі та зручні замовлення сертифікованих лікарських препаратів

Бренд «3і» добре відомий в Україні своєю надійністю, компетентністю, широким асортиментом лікарської і медичної продукції, пропозиціями виключно якісних, безпечних, перевірених товарів від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників.

Ми постійно розширюємо свій асортимент, пропонуємо клієнтам доступні ціни, вигідні дисконтні програми, цікаві акції. У будь-який час доби ви можете безкоштовно проконсультуватися з нашими експертами, забронювати обраний продукт, оформити замовлення за рецептом.

Мережа аптек онлайн «3і»: зручно, вигідно, надійно!