0 800 50 95 95

Як вибрати сонцезахисний крем?

В період тепла сонцезахисний крем стає чудовим помічником для кожної людини, адже він здатний поглинати значну кількість ультрафіолетових променів, запобігти появі пігментних плям, зморшок, зменшує ймовірність розвитку деяких форм раку шкіри. Однак який із сонцезахисних кремів є хорошим та як його правильно вибрати?

При покупці сонцезахисного крему, слід звернути увагу на наступні пункти:

  • сонцезахисний крем повинен підбиратись під тип вашої шкіри (жирна/суха/комбінована, чутлива);
  • має бути некомедогенним;
  • SPF 30 і більше;
  • бути водостійким (water-resistant/ sweat resistant);
  • мати широкий спектр, що передбачає захист від UVA та UVB випромінювання.

Захисний фактор SPF

Під час вибору сонцезахисного крему з тим або іншим SPF необхідно зважати на ваш фототип. Вважається, що люди зі світлою шкірою, волоссям та очима більше схильні до сонячних опіків, а тому потрібно вибирати вищий захисний фактор. Для осіб зі світлою шкірою ми рекомендуємо використовувати сонцезахисний крем із SPF не менше ніж 30.

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Якісний сонцезахисний крем має містити систему ультрафіолетових фільтрів UVA та UVB, яка забезпечує надійний захист. Зазвичай, фактор захисту SPF відображає захист від UVB. Саме тому завжди звертайте увагу, чи засіб забезпечує надійний захист від UVA-випромінювання.

Водостійкість

Якщо ви обирайте сонцезахист для відпочинку на морі, тоді слід звернути уваги на водостійкі засоби. Зазвичай, на упаковці засобу вказують про водостійкість та її тривалість дії. Якщо ж, наприклад, тривалість 40 або 80 хвилин, після цього нанесіть сонцезахисний крем знову.

Склад

Обов'язково перевірте склад на упаковці. Переконайтеся, що сонцезахисний крем не містить будь-які небезпечні інгредієнти, наприклад, оксибензон, гормональні руйнівники або елементи, які викликають алергічні реакції. Також варто звернути увагу на наявність діоксиду титану або оксиду цинку. Ці інгредієнти додаються в сонцезахисні продукти для захисту від ультрафіолетового випромінювання, але вони шкідливі для шкіри. До того ж, наприклад, оксид цинку може ще зробити вашу шкіру блідою і примарною.

Сонцезахисний крем, спрей або порошок

Засоби захисту від сонця випускають в різноманітних видах: спреї, креми, порошки. Спреї і порошкові сонцезахисні засоби відносяться до мінеральних і містять наночастинки, які можуть проникати в кровообіг і викликати різні проблеми зі здоров'ям. Уникайте таких продуктів і віддавайте перевагу сонцезахисним засобам у вигляді крему.

Дитячий сонцезахисний крем

Дітям дуже важливо використовувати сонцезахисні засоби. Обираючи крем від сонця для дітей будьте дуже обережні, адже у діток дуже чутлива шкіра, а деякі інгредієнти в сонцезахисних кремах можуть викликати алергічні реакції. Тому радимо вам купувати сонцезахисний крем, спеціально призначений для дітей.

Комфорт

Сонцезахисний крем не повинен бути липким і не повинен стягувати шкіру. Якщо засіб викликає неприємні відчуття, значить настав час викинути його і купити щось більш підходяще для вашого типу шкіри.

Дата виготовлення

Чим новіший та свіжіший сонцезахисний засіб, тим кращим буде його ефективність. Інгредієнти в сонцезахисних засобах легко втрачають свої властивості, навіть якщо вони не використовуються. Отже, важливо купити максимально свіжий продукт.

Давайте насолоджуватися літнім сонечком разом! Завдяки якісними сонцезахисними засобами в "Мережі аптек 3і", ви можете не хвилюватися за стан своєї шкіри!