0 800 50 95 95

Ефективні противірусні препарати дітям від 0

Застуда - найпоширеніше захворювання, яке зустрічається не тільки у дорослих, але і у дітей різного віку. Сучасна фармакологія готова запропонувати дієві антивірусні ліки в краплях, сиропи, а також свічки, які допомагають поліпшити самопочуття дитини при застуді і позбавлять від високої температури. Однак давати антивірусний препарат для новонароджених, грудничку варто тільки після консультації з фахівцем. Якщо симптоми застуди викликані вірусом, лікар може призначити дитині потужний ефективний противірусний засіб (сироп, краплі або таблетки), препарат і дозування прийому яких залежать від віку: дитячі антивірусні ліки проти грипу при ГРВІ, яке підходить малюкам від 1 до 2-х років, може не підійти в 3 роки, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 років і бути категорично не показано немовлятам - новонародженим, 3- і 5-місячним немовлятам, а також у віці 6 або 7 місяців.

Противірусні дитячі препарати: список

Підвищена температура тіла може спостерігатися у новонароджених немовлят з багатьох причин, які не обов'язково пов'язані з простудними або вірусними захворюваннями, тому не варто відразу ж бігти в найближчу аптеку і купувати вірусний препарат для дитини. Дитячий організм схильний до перегріву, адже у немовлят погано розвинена терморегуляція, тому малюків не варто занадто кутати в літню спеку, але важливо і уникати переохолодження. При виникненні тривожних симптомів варто звернутися до педіатра або лікаря, який допоможе визначити причини нездужання малечі.

Якщо ж причиною поганого самопочуття вашого малюка є застуда або ГРВІ, то лікар порекомендує противірусний препарат для дитини, список яких досить великий і різноманітний, що дозволяє підібрати найбільш підходяще для конкретної ситуації лікування. Залежно від особливостей дії, вірусні засоби, які призначаються дитині, можна розділити на наступні категорії:

- індуктори інтерферонів - пригнічують розвиток вірусної інфекції за рахунок природної стимуляції підвищеного вироблення інтерферонів імунними клітинами організму;

- противірусні - надають руйнівний вплив безпосередньо на клітини вірусу, проникаючи в мембрану і порушуючи основні процеси розвитку, що призводить до поступової загибелі хвороботворних мікробів;

- гомеопатичні препарати - виготовляються на основі лікарських рослин і трав, сприяють зміцненню природного імунітету;

- ліки на основі антитіл інтерферону - стимулюють відповідь імунної системи на вторгнення хвороботворного вірусу, що допомагає впоратися з хворобою природним для організму способом.

Варто розуміти, що для немовляти, місячного малюка і дитини в рік можуть підходити абсолютно різні способи лікування. Важливе значення має форма препарату, адже новонародженому малюку не підійдуть сиропи або таблетки, в той час як дошкільнику може доставляти дискомфорт застосування свічок.

Правильно розроблена схема лікування допоможе швидко позбутися від таких неприємних симптомів, як озноб, закладеність носа і нежить, чхання, біль в горлі, вологий або сухий кашель, а також висока температура. Помітивши у своєї дитини будь-які з перерахованих симптомів, не варто ігнорувати їх, адже запущена хвороба може привести до неприємних ускладнень, а також досить серйозних наслідків, аж до пневмонії.

3i.ua - аптека для всієї родини

На сайті 3i.ua представлений великий вибір ліків, купити які можна за цілком доступною для українського споживача ціною. Наша основна задача полягає в допомозі співвітчизникам, адже ми прагнемо зробити життя українського населення більш комфортним. У каталозі представленої нами продукції ви знайдете виключно якісні та ефективні препарати від зарубіжних і вітчизняних виробників. Кожна одиниця пропонованого нами товару пройшла ретельну багаторівневу перевірку якості і має відповідні сертифікати. Особливо суворі вимоги пред'являються до засобів для лікування маленьких дітей.

Наша компанія має розвинену мережу аптек, яка представляє продукцію більш ніж в 10 областях України. Тому ми намагаємося забезпечити клієнтам максимально комфортні умови співпраці і доставляємо замовлення в найкоротші терміни. Для уточнення інформації, яка вас цікавить, отримання кваліфікованої консультації та оформлення замовлення досить подзвонити нам за вказаним на сайті 3i.ua номером контактного телефону.