0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Ліки від сухого кашлю для дітей

АСКОРИЛ експекторант сироп по 200мл
АСКОРИЛ експекторант сироп по 200мл ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
ГЕРБІОН Ісландський мох сироп по 6мг/мл по 150мл
ГЕРБІОН Ісландський мох сироп по 6мг/мл по 150мл КРКА
ГЕРБІОН Подорожник сироп по 150мл
ГЕРБІОН Подорожник сироп по 150мл КРКА
ГРИПОЦИТРОН-Бронхо краплі оральні 5мг/мл по 20мл
ГРИПОЦИТРОН-Бронхо краплі оральні 5мг/мл по 20мл ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
Докладніше
ГРИПОЦИТРОН-Бронхо сироп по 1,5мг/мл по 100мл
ГРИПОЦИТРОН-Бронхо сироп по 1,5мг/мл по 100мл ЗДОРОВ'Я НАРОДУ
Докладніше
ЛІНКАС сироп від кашлю по 120мл
ЛІНКАС сироп від кашлю по 120мл ХЕРБІОН
Докладніше
ПЕКТОЛВАН Стоп краплі оральні по 25мл
ПЕКТОЛВАН Стоп краплі оральні по 25мл ФАРМАК
СИНЕКОД краплі оральні для дітей 5мг/мл по 20мл
СИНЕКОД краплі оральні для дітей 5мг/мл по 20мл КОНСЬЮМЕР ГСК ХЕЛСКЕР С.А.
Докладніше
СИНЕКОД сироп 1,5мг/мл по 100мл
СИНЕКОД сироп 1,5мг/мл по 100мл КОНСЬЮМЕР ГСК ХЕЛСКЕР С.А.
Докладніше
СИНЕКОД сироп 1,5мг/мл по 200мл
СИНЕКОД сироп 1,5мг/мл по 200мл КОНСЬЮМЕР ГСК ХЕЛСКЕР С.А.
Докладніше
СТОПТУСИН-Тева краплі оральні по 25мл
СТОПТУСИН-Тева краплі оральні по 25мл ТЕВА ЧЕХ ІНДАСТРІЗ
СТОПТУСИН-Тева сироп по 100мл
СТОПТУСИН-Тева сироп по 100мл ТЕВА ЧЕХ ІНДАСТРІЗ

Сухий кашель: причини виникнення

Рефлекторна відповідь організму на будь-яке подразнення дихальних шляхів, яке заважає проходити повітрю, може бути першою ознакою серйозного захворювання. Дратівливим фактором часто стає чужорідне тіло, мокротиння, пилок, пух, хвороботворні мікроорганізми, пухлина і багато іншого. Тому в будь-якому випадку необхідно звернутися за консультацією до лікаря, щоб виявити причини і визначити оптимальні шляхи лікування. Особливо важливо це в дитячому віці.

Зазвичай поділяють сухий і мокрий (вологий) кашель у дитини - ліки найчастіше вибирають за цим показником. Крім того, розрізняють гавкаючий, глухий, дзвінкий, легкий або сильний, епізодичний або тривалий кашель. Найбільш важким вважається лікування при дитячому патологічному сухому кашлі, коли дитина страждає на простудні або легеневі хворобами.

При сухому кашлі в органах дихання припиняється виділення секрету, який пом'якшує слизову горла. Крім того, хворобу можуть викликати інші фактори:

  • бактеріальна інфекція;
  • велика в'язкість мокротиння;
  • проникнення в дихальні шляхи сторонніх предметів;
  • набряк голосових зв'язок;
  • спазм в бронхах і ін.

У будь-якому випадку, дитині при сухому кашлі необхідно забезпечити лікування правильним протикашльовим препаратом, який призначається лікарем після проведення необхідних досліджень.

Методи лікування

Діти завжди хворіють гостріше, ніж дорослі. Перш за все, лікарі рекомендують при сухому кашлі давати дитині засоби, які нададуть допомогу при кашльовому рефлексі, роздратуванні рецепторів. Перед покупкою ліків необхідно ретельно вивчити інструкцію до застосування, щоб уникнути побічної дії, виключити ускладнення і прийом несумісних препаратів.

Медикаментозна терапія полягає в прийомі лікарських засобів за рекомендацією лікаря, залежно від причини і особливостей кашлю:

  • протикашльові препарати призначають при сильному сухому кашлі дитини. Особливо хорошою їхня дія є в нічний час, коли хвороба приносить неприємні відчуття і може ускладнюватися задишкою, блюванням, болями в грудях;
  • муколітики та відхаркувальні ліки призначають дитині при сухому «гавкаючому» кашлі, який викликаний інфекційним запаленням органів дихання для зниження в'язкості секрету;
  • комбіновані ліки призначають при сухому, мокрому або змішаному вигляді кашлю. Склад цих препаратів сприяє очищенню органів дихання, зниженню запалення, пом'якшенню та відхаркувальному ефекту.

Лікування сухого гавкаючого кашлю без підвищення температури та інших відмінностей у дитини починається з постановки точного діагнозу. Хвороба може бути ознакою розвитку алергічної реакції, інфекційного захворювання або попадання чужорідного тіла. У разі раптового виникнення задухи, батьки можуть надати допомогу дитині, поклавши її на коліна обличчям вниз і вибиваючи чужорідний предмет легкими ударами долонею між лопаток. Після процедури необхідно обов'язково звернутися до лікаря для огляду, виявлення можливих пошкоджень органів дихання і визначення подальших шляхів лікування.

Лікарські препарати для дітей в онлайн-аптеці «3і»

Інтернет-аптека «3і» пропонує широкий асортимент препаратів, щоб лікувати розвиток сухого або мокрого (вологого), «гавкаючого» або глухого кашлю у дитини. У реєстрі представлені краплі сиропи і інші лікарські форми перевірених виробників. Надійність і безпека препаратів підтверджується сертифікатами якості міжнародного зразка.

Купити відповідний протикашльовий, муколітичний або комплексний дитячий препарат можна на сайті або замовивши зворотний дзвінок. Компетентні менеджери цілодобово консультують відвідувачів, піклуючись про здоров'я і комфорт кожного. Вони допоможуть підібрати відповідний засіб для дітей і дадуть відповідь на всі виниклі питання.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100