0 800 50 95 95
Каталог товарів

Матраци протипролежневі

Протипролежневий матрац - медичний виріб, необхідний для лежачих хворих

Серйозна хвороба, пов'язана з повним або частковим знерухомленням, може торкнутися багатьох. Людина здатна перебувати в такому стані тривалий час. Для лежачих хворих особливу неприємність доставляють пролежні. Вони утворюються через те, що людина змушена тривалий час перебувати в одному і тому ж положенні. При пролежнях відбувається порушення кровообігу і надалі з'являється некроз тканин. Пошкодження шкірних покривів, які з'являються, важко вилікувати.

Раніше для того, щоб не з'явилися пролежні, необхідно було постійно міняти положення тіла, мити хворого. Для цього його періодично перевертали, міняли білизну. Але не у всіх є час постійно перебувати поруч з ліжком хворої людини. Зараз є більш зручний і комфортний метод боротьби з проблемою - спеціальний протипролежневий матрац для лежачих хворих, який можна вигідно купити в Києві за хорошою ціною. Цей виріб здатний попередити або значно зменшити страждання хворої людини. Догляд буде більш простим і зручним. Тому питання скільки коштує протипролежневі масажний непромокаючий матрац для лежачих хворих, де краще і можна купити, замовити виріб проти пролежнів за доступною ціною актуальний для багатьох.

Що являє собою ортопедичний матрац проти пролежнів, який можна купити в Україні?

Матраци від пролежнів і подушки представляють собою вироби, в яких є спеціальні камери. У них постійно змінюється тиск повітря. У підсумку на тіло здійснюється рівномірний тиск, м'які тканини не відчувають надмірне навантаження. Такі матраци є прекрасною профілактикою від пролежнів.

Протипролежневий матрац може бути одного з видів:

  • статичним. Характеризуються тим, що анатомічно правильно імітує всі вигини тіла. Це змінює навантаження на м'які тканини, де можуть з'являтися пролежні, зменшує їх здавлювання;
  • динамічним. У різних частинах матраца відбувається безперервна зміна тиску. За допомогою компресора в елементи системи надходить повітря. У всіх відділах конструкції тиск постійно змінюється, що надає додатковий масажний ефект, покращує циркуляцію крові, розминає проблемні зони.

Статистичні протипролежневі матраци - прекрасний профілактичний продукт, який найкраще рекомендується купити якщо самих пролежнів ще немає, але є передумови для їх появи. Серед матраців такого типу є ускладнені моделі, які можна використовувати при початкових стадіях появи пролежнів. Вони більше підходять тим, хто може самостійно міняти положення тіла або перевертатися. Конструкції характеризуються особливим комфортом, простотою. Вони просто повторюють вигини тіла, забезпечуючи найбільший комфорт. Їх структура пориста.

Динамічні медичні ортопедичні протипролежневі матраци рекомендуються тим, хто повністю знерухомлений. Є моделі з функцією статики, коли при необхідності можна відключити наповнення конструкції повітрям, наприклад, якщо потрібно поставити крапельницю.

Що являють собою пористі і секційні вироби?

Є ще одна класифікація таких матраців, по якій виділяють такі види: пористі і секційні. Гелеві пористі вироби нагадують бджолині стільники і прекрасно підходять для використання в домашніх умовах. У них безліч фрагментів, які поперемінно наповнюються повітрям. Підходять для лікування 1 і 2 стадій пролежнів, їх профілактики при масі тіла до 135 кг. Виготовляють з нейлону, ПВХ.

Для хворих з 3 або 4 стадіями краще купити секційний матрац. Вироби зручніше використовувати в лікарняних умовах. Він складається з декількох балонів, які поперемінно наповнюються повітрям. Тиск змінюється кожні кілька хвилин. Для досягнення більш кращого лікувального ефекту, виникає необхідність у відключенні окремих балонів.

Застосування системи протипролежневі матраци надає свого роду масажний ефект. Через те, що повітря постійно пересувається по камерах, його тиск на кістки здійснюється по-різному. Це сприяє відновленню кровотоку і пролежні на тілі не з'являються. Вироби можуть мати різну вартість. Ціна на них залежить від використаних  матеріалів, типу конструкції. Вибираючи який протипролежневий матрац без компресора купити, потрібно враховувати вагу хворого, стадію захворювання, розміри конструкції і рівень її шумності.

Якщо своєчасно купити протипролежневий матрац і почати ним користуватися, то можна уникнути некрозу тканин. Людині на такому спеціальному медичному матраці буде набагато комфортніше.

Як правильно використовувати виріб?

До кожної конкретної моделі є інструкція. З нею слід обов'язково ознайомитися, перш ніж користуватися конструкцією. Таким чином можна забезпечити належну безпеку і максимальний ефект від застосування.

Якщо виріб з компресором, то за допомогою спеціальних шлангів його з'єднують. Компресор повинен перебувати поруч з ліжком. Виріб розміщують зверху звичайного матраца. На нього можна розмістити простирадло або особливу поглинаючу пелюшку. Це необхідно, якщо система не передбачає обдування. Повітряні осередки повинні дивитися вгору. З'єднувальні елементи конструкції повинні розташовуватися в ногах хворого. При з'єднанні елементів важливо, щоб вони не виявилися перекрученими і не потрапили під сам виріб. Перед тим як помістити лежачу людину на таку конструкцію, необхідно її протестувати і упевнитися в тому, що все вірно працює.

Компресор повинен працювати постійно, змінюючи тиск в камерах. Рівень тиску можна встановлювати самостійно і він залежить від ваги людини. Людям з невеликою вагою потрібний менший рівень тиску. При цьому повинна зберігатися пружність виробу. Перевірити тиск просто: якщо пальці проходять вільно, потрібно зменшити тиск, якщо навпаки - збільшити.

Чи є протипоказання?

Так як цей медичний виріб, то протипоказання до нього також є. Наприклад, при переломі шийки стегна або сильної травмі хребта, коли зачеплений спинний мозок, необхідна жорстка фіксація. Масажний ефект при цьому неприпустимий, так як він може лише погіршити стан хворого. Тому перед покупкою краще проконсультуватися з фахівцем, який зможе підказати чи можна застосувати в певній ситуації такий виріб. Перестраховка не буде зайвою мірою, адже не нашкодити хворому головне завдання. Доктор також зможе підказати яку з можливих конструкцій краще придбати, адже при неправильному виборі конструкції замість користі можлива шкода.

Правила догляду за виробом

Протиролежневий виріб також потребує регулярного очищення. При цьому догляд за ним можливий за допомогою декількох методів, коли конструкція знаходиться в надутому стані:

  • обробка поверхні м'яким шматком тряпки, змоченої в мильному розчині;
  • парова обробка.

Деякі конструкції навіть можна прати в машинці при невеликій температурі або ж вручну.

Доглядаючи за виробом, його не можна гладити, вичавлювати, обробляти хлоровмісними засобами, а також користуватися засобами, що містять спирт або барвники. Сушка проводиться далеко від сонячних променів. За компресором також потрібно доглядати. Його протирають двічі в тиждень вологим шматком матерії. При цьому не можна користуватися милом, спиртом або засобами, що містять абразивні частинки.

Як правильно зберігати виріб?

Будь-яку таку конструкцію також важливо правильно зберігати, щоб продовжити термін експлуатації. Зберігають виріб в здутому стані. При цьому осередки повинні дивитися всередину. Для зручності конструкцію можна скрутити в рулон. Самі шланги згортають так, щоб уникнути їх перегину, перетискання. Зберігати їх слід в пакеті з поліетилену.

Вся конструкція обов'язково зберігається в сухому місці, де немає пилу і прямих променів. Дотримуючись цих простих правил, можна компактно зберігати конструкцію. Вона вам прослужить довго.

Де купити хороший ортопедичний матрац проти пролежнів за вігідною ціною и скільки він коштує?

Якщо вам потрібно недорого купити ортопедичний протипролежневий гелевий матрац, подушку для інваліда або для лежачого хворого, які можна замовити за хорошою ціною в Житомирі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Харькові, Києві, Кременчуці, зверніться до нас в інтернет-магазини 3і Україна. У нашому магазині можна знайти безліч інших ортопедичних товарів, які здатні значно поліпшити умови життя інвалідів і тих, хто за ними доглядає. Також у нас представлена різноманітна медтехніка, наприклад аромалампи, пульсоксиметри, алкотестери та інше.

Не варто впадати у відчай, якщо ви або близька людина змушені перебуваті в лежачому положенні тривалий час. Сучасна медицина здатна справитися з безліччю проблем і навіть таких, які на перший погляд здаються безнадійними. Запобігті появі пролежнів допоможе спеціальний медичний матрац проти пролежнів, який можна купити вигідно в нашому магазині з доставкою в Кременчук, Київ, Харків, Одесу, Маріуполь, Житомир, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів та інші міста. Наші ціни доступні, тому варто придбати такий виріб, щоб ефективно боротися з можливими пролежнями.

Якщо раніше ви шукали магазин або запитували у знайомих "куплю хороший матрац від пролежнів", то більше вас не буде це турбувати, тому що подібна продукція представлена в різноманітті у нас. Вам лише потрібно відвідаті наш сайт, щоб вибрати відповідну вашому випадку конструкцію. Наші досвідчені консультанти завжди готові прийти на допомогу і готові відповісті на питання, пов'язані з вибором, способом оплати або доставки. Навіть якщо ваше місто - Одеса, у нас ви зможете без проблем замовити і купити якісний ортопедичний виріб, який значно полегшить догляд за хворою людиною. Та й того, хто змушений практично весь час проводити в ліжку, буде набагато зручніше.

Ми пропонуємо найкращі умови для наших клієнтів. Ми команда, яка працює для того, щоб поліпшити и полегшити якість життя кожної людини. Ми ті, хто постійно самовдосконалюється, саморозвивається, пропонуючі найкращі і перевірені товари від надійніх виробників. Нам можна довіряти і в цьому ви можете переконатися самостійно, всього лиш один раз звернувшися до нас. До речі, наша мережа аптек знаходиться в 10 областях країни, тому при необхідності замовлення можна забрати і самовивозом, якщо це зручно і не відніме у вас дорогоцінний час. Оплату можна здійснити найзручнішими способами: готівкою або переказом на банківську карту.

За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100