0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Як підготувати організм до холодів

Як підготувати організм до холодів

Опубліковано : 26-09-2022

Настання холодів – непросте випробування для нашого організму. Тому саме час подбати про свій імунітет, про захист шкіри й волосся та про нормальну роботу травної системи.

Впоратися з різким похолоданням допоможуть прості і дієві поради.

Одягайтеся по погоді

Восени переохолодитися просто, адже вранці буває дуже холодно, вдень може бути по-літньому тепло, а ввечері може початися дощ і сильний вітер. Тому одягайтеся по погоді та віддавайте перевагу багатошаровості в одязі. Якщо стане жарко, можна зняти зайве, якщо починаєте мерзнути – знову одягнутися.

Не забувайте про захист для шкіри

Настав час переходити на додатковий захист шкіри. Рекомендуємо поповнити свою косметичку живильними та відновлювальними засобами, які зможуть захистити шкіру від холодного вітру та морозу.

Активність

Додайте у свій повсякденний графік фізичну активність. Це позитивно вплине на загальне самопочуття, додасть енергії та підніме настрій.

Слідкуйте за хронічними захворюваннями

Якщо у вас є хронічні захворювання, восени існує високий ризик їх загострень при найменшому провокуючому чиннику. Особливо це актуально для шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, сечовидільної систем і опорно-рухового апарату. Тому, не чекаючи рецидиву, проконсультуйтеся з лікарем щодо необхідного режиму дня та харчування. Якщо знадобиться, пройдіть профілактичний курс лікування.

Не перевтомлюйтеся і висипайтеся

Перевтома та брак відпочинку можуть вкрай негативно позначитися на нашому самопочутті, настрої та стані імунітету. Намагайтеся не перевантажувати себе роботою. Обов’язково приділяйте час відпочинку та сну.

Подбайте про поліпшення мікрофлори кишечника

Багатьом відомо, що головний імунітет формується у кишечнику. Тому для підтримки та зміцнення імунної системи важливо вживати пробіотичні та ферментовані продукти: кисломолочні продукти, домашні йогурти, квашену капусту та інші соління.

Вітаміни

І тут мова йдеться не тільки про прийом комплексних вітамінів у пігулках, а саме про правильне повноцінне харчування. Радимо додати до свого раціону побільше зелені, овочів, фруктів і ягід.

Зволоження повітря

Сухе повітря знижує захисні функції організму, тому необхідно контролювати необхідний рівень вологості в приміщення. Найпростіший спосіб це зробити – купити зволожувач повітря.

Зміцнюйте ваше здоров'я, залишайтеся бадьорими, і нехай період до наступного весняного тепла проходить на позитиві!

консультант Аліна