0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Кешбек за кожен чек!

Кешбек за кожен чек!

КЕШБЕК ЗА КОЖЕН ЧЕК!**

Купуй від 500 грн продукцію вказаних ТМ і повертай 100 грн і більше!

Акція діє з 02.04.2024 до 30.05.2024 року включно, але в будь-якому випадку до моменту закінчення фонду заохочень на всій території України, окрім територій, на яких ведуться бойові дії/тимчасово окупованих територій російською федерацією, з міркувань безпеки, та розповсюджується на товари в асортименті ТМ Ariel, Lenor, Always, H&S, Pampers, Old Spice, Gillette, OralB, Naturella, Pantene, Tide, Gala, Mr. Proper, Discreet, Tampax, Blend-a-med, SafeGuard, Venus, Herbal Essences, Pro Series, імпортовані ТОВ «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ УКРАЇНА», наявні в обраному споживачем місці продажу.

Деталі акції, фонду заохочень та зміни умов акції дізнавайтесь на сайті  www.svitpromo.com.ua. Фактичний вигляд акційного товару може відрізнятися від зображеного в рекламних матеріалах. Споживач може отримати кешбек тільки один раз у кожній з категорій (мається на увазі градація по Cashback).

*Cashback – мається на увазі можливість отримання учасником акції грошового заохочення вартістю в розмірі, як це визначено Правилами акції, та в будь-якому випадку не більше 1200 гривень з вирахуванням усіх податків і зборів за придбану продукцію на суму від 500 гривень 00 копійок з ПДВ в одному фіскальному чеку на банківський рахунок у гривні учасника акційної пропозиції, реквізити якого зазначені під час реєстрації чека на сайті www.svitpromo.com.ua

**За кожен чек – мається на увазі зареєстрований на www.svitpromo.com.ua споживачем фіскальний чек, який містить докази виконання споживачем умов акції з придбання акційної продукції на обрану суму.